Bajki dla dzieci – Czerwony Kapturek

Czerwony kapturek takie bajki lubią dzieci

Zapraszamy do obejrzenia bajki dla dzieci o Czerwonym Kapturku i przebiegłym złym wilku. Czerwony Kapturek to baśniowa postać. Dziewczynka która lubiła czerwony kolor i nosiła czerwony kapturek. Powstało wiele wersji Czerwonego Kapturka po raz pierwszy pojawia się juz 1697 roku przez Charles’a Perraulta. W Polsce najbardziej znana wersją jest bajka dla dzieci Braci Grimm 1812 roku. Zobaczcie dzieci co się stało ze złym wilkiem i czy tym razem myśliwy zdążył na czas. Tę bajkę powinno znać każde dziecko.

Bajki dla dzieci – Jaś i Małgosia

Kolejna popularna bajka dla dzieci o Jasiu i Małgosi. Jaś i Małgosia to dwójka ubogich dzieci które postanowiły pomóc swojemu tacie. W tym celu wyruszyli do lasu na poszukiwanie grzybów i jagód aby zdobyć cos do jedzenia. Niestety natrafili na pułapkę zastawioną przez złą czarownicę Babę Jagę która mieszkała w domku z pierników. Dzieci uwielbiają tę bajkę zapraszamy na seans najmłodszych wraz z rodzicami.

Bajki dla dzieci – Śpiąca Królewna

Śpiąca Królewna to bajka dla dzieci napisana przez Charlesa Perraulta. Opowiada o dziewczynce na która została rzucona straszna klątwa mówiąca iż w wieku 15 lat ukłuje się w palec wrzecionem i umrze. Jednak ostatnia z wróżek siłą swej mocy złagodziła czar złej czarownicy i królewna po ukłuciu miała zapaść w sen na 100 lat. Uratować królewnę może tylko piękny książę czy zdąży na czas POLECAMY.

Bajki dla dzieci – O dzielnym Krawczyku

Bajka o dzielnym Krawczyku któremu udało sie zdobyć rękę księżniczki. Przy pomocy przyjaciół udało mu się przechytrzyć wielkiego olbrzyma. Złapać pięknego białego jednorożca oraz pokonać ogromnego dzika który pustoszył królestwo. Polecamy bajki dla dzieci Braci Grimm kolorowe kreskówki ciekawa fabuła zapewniają iż jest to idealna bajka na dobranoc.

Bajki dla dzieci – Stoliczku nakryj się

Zapraszamy dzieci na dobranoc z bajkami Braci Grimm. Bajka o trzech braciach którzy z powodu kozła kłamczucha musieli wyruszyć w świat. Zobaczcie dzieci jakie magiczne przedmioty bracia dostali za swą ciężką pracę. To wszystko w bajce dla dzieci o Stoliczku nakryj się.

Bajki dla dzieci – o Siedmiu Koźlątkach

Kolejna bajka dla dzieci od Braci GRIMM. Tym razem historia opowiada o siedmiu małych koźlątkach które zostały same w domu. Ich zadaniem jest nie wpuszczać nikogo do domu dopóki mama nie wróci. Lecz jak to w bajkach bywa pojawia się zły charakter podstępny WILK. Który za wszelką cenę pragnie dostać się do środka i pożreć małe koźlątka. Obejrzyj bajkę dla dzieci i zobacz jak skończyła się ta historia.

Co nowego planujemy?

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzaj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.

Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 – 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci

Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać. Chętnie posłuchamy też waszego zdania na temat nowych plecaki szkolne – prezentowanych na stronie głównej serwisu.

Piosenki Kinder Niespodzianka

Dzieciaki zapraszamy na kolorowe teledyski dla dzieci od Kinder Niespodzianki. Dużo dobrej muzyki dla najmłodszych. Jakość wykonania teledysków na wysokim poziomie a piosenki same wpadają w ucho. Posłuchajcie piosenek dla dzieci od Kinder Niespodzianki może tutaj znajdziecie swoją ulubioną piosenkę.

Dzieciaki zapraszamy na kolorowe teledyski dla dzieci od Kinder Niespodzianki. Dużo dobrej muzyki dla najmłodszych. Jakość wykonania teledysków na wysokim poziomie a piosenki same wpadają w ucho. Posłuchajcie piosenek dla dzieci od Kinder Niespodzianki może tutaj znajdziecie swoją ulubioną piosenkę.

Teledyski dla dzieci – Biegnijmy na spacer

Piosenka dla dzieci o psim przyjacielu. Posłuchaj co piesek myśli gdy czeka na swojego Pan. Zwierzęta uwielbiają spacery na których mogą zużyć swoje pokłady energii. Jak zwykle Kinder Niespodzianka ma dla nas Kolorowy teledysk posłuchaj muzyki dla najmłodszych.

Piosenki dla dzieci – Zostań moją przyjaciółką

Piosenka dla dzieci o przyjaźni. Ten Teledysk bardziej spodoba się dziewczynkom, gdyż to raczej nie klimaty chłopaków. Przyjaciół można mieć na całym świecie ale aby łatwiej się komunikować musicie dzieciaki uczyć się języków obcych. Na początek poproście rodziców o pomoc. Fajny kolorowy teledysk dla dzieci od Kinder niespodzianki która już przyzwyczaiła nas do wysokiej jakości oprawy graficznej swoich teledysków. Czas na piosenkę dla dzieci Zostań moją przyjaciółką.

Piosenki dla dzieci – Skacz do Góry

Posłuchajcie dzieciaki piosenki do Kinder Niespodzianki. Zobaczcie jakie różne sporty uprawiają zwierzaki w teledysku dla dzieci. Pamiętajcie sport to zdrowie ruszcie się z kanapy czas się troszkę poruszać. Warto wspomnieć że Kinder Niespodzianka była marką promującą w roku 2020 plecaki dla mamy ufundowane Domom Samotnej Matki w USA.

Magiczna Podróż – Kinder Niespodzianka

Trzy przyjaciółki uruchamiają wyobraźnię i zaczynają swoją podróż w której wszystko jest możliwe. Zobacz jakie magiczne rzeczy dzieją się w tej piosence od Kinder Niespodzianki.